naturelmoda.com İnternet Mağazası'ndan alışveriş yapabilmek için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Üye olabilmek için üst bölümdeki "Hesabım" bölümünden "Üye ol" bağlantısını kullanabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünleri, miktarını ve bedenini belirledikten sonra "Sepete Ekle" düğmesine tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir.

Sepetinizdeki ürünleri aşağıdaki şekillerde satın alabilirsiniz: 

-Kredi kartı ile ödeme 

-Havale

Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Siparişi Tamamla" düğmesine tıklayın.

Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden özel ve yüksek güvenlikli bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı takdirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, anlaşmalı bulunduğumuz kargo şirketi tarafından siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

Ürünü teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler: 

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. 

Gönderilen koli/paketinizde herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa, lütfen gönderiyi teslim almayın. Kargo bize geri dönecek ve gerekli işlem yapılacaktır.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte ürünü açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.

Kargo yetkilisi tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/ veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz.

Firmamız, müşterinin yukarıda yer alan mevzuatları uygulamaması durumunda sorumlu değildir.